Žmonės

103 metų Julia Hawkins, pravardžiuojama uraganu, laimėjo auksą už 100 metrų brūkšnį

2017 m. Daugiau nei šimtmečio moteris dalyvavo senjorų varžybose ir laimėjo auksą. Tuo metu ji buvo užsibrėžusi pasaulio rekordą ir pravardžiuojama „uraganu“.

Prieš dvejus metus Julia Hawkins, kuriai dabar 103 metai, dalyvavo senjorų žaidynėse, kur laimėjo auksą už pasaulio rekordo 100 metrų bėgime nustatymą. Luizianos gyventojas dalyvavo žaidynėse vėl antradienį Albukerke, Naujojoje Meksikoje.

Šimtametis, pravarde „Uraganas“, pastarosiose lenktynėse finišavo šiek tiek lėčiau, tačiau vis tiek iškovojo auksą. Moterų 100 plius divizione ji iškovojo medalius ir 50 metrų, ir 100 metrų distancijoje.

Kalbėdamas apie naujausią jos laimėjimą uraganas pasakė:

„Man malonu, kad padariau taip pat gerai, kaip ir aš, bet ne taip gerai, kaip aš padariau. Nežinau, ar taip yra todėl, kad esu vyresnis, o gal tai buvo atmosfera “.

Vyresnio amžiaus moteris yra keturių vaikų motina ir turi tris anūkus. Ji taip pat yra prosenelė dar trims vaikams.

Hawkinsas yra gana atletiškas ir vėliau pradėjo sportuoti dviračiais. Tame sporte jai pavyko iškovoti daugybę nacionalinių titulų ir, kai jai sukako 100, ji pradėjo bėgioti.

Hawkinsas atrado naują sporto šaką, kai jai tapo sunku važiuoti dviračiais kalnuotose trasose. Pagal Nacionalinė senjorų žaidimų asociacija, ji yra seniausia moteris, kuri varžosi Amerikos trasoje.

Asociacija yra ne pelno organizacija, vykdanti Senjorų žaidynes. Pagyvenusi moteris paaiškino jos ilgaamžiškumą teigdamas: „Aš tiesiog užsiimu. Aš nuolat juda. “

Ji pridėta:

„Aš neatlieku jokių pratimų. Aš įpratęs, bet nemanau, kad man to dabar reikia. Aš visada buvau atsargus, kaip valgau, sveikai maitinuosi ir tam tikru metu išlieku savo svorio. “

Dar viena jos ilgo gyvenimo paslaptis - darbas sode, savo namuose. Jos namuose saugiai saugomi daugybė aukso medalių, kuriuos ji laimėjo per daugelį metų.

Kalbėdama apie juos ji pareiškė: „Aš juos laikau čia ir ten. Aš turiu daug gerų. Mano vyras padarė dėžutę, kad galėčiau jas laikyti “. Hawkinsas atskleidė, kad būti 103-iais reiškia ji nežinojo, ar ji bus šalia kitoms lenktynėms, bet „Aš vis atsikeliu ir vėl esu čia“.

Peržiūrėkite šį įrašą „Instagram“

TGU SPT @equinox

Įrašas, kuriuo pasidalino Amanda (@adaptdorepeat) 2018 m. liepos 23 d. 10:57 val. PDT

Kita įkvepianti moteris yra 33 metų Amanda Tighe iš Konektikuto. Kalbos patologas gimė turėdamas įgimtą amputacijos apsigimimą, dėl kurio ji liko be dešinės rankos.

Tačiau tai niekada jos nesustabdė siekdama savo fitneso svajonių. Tighe daro pushups, pull-up, handstands ir visa kita viskas viena ranka!